Головна мета журналу «Shipbuilding & marine infrastructure» – надання широким верствам наукової громадськості можливості обміну інформацією, в тому числі на міжнародному рівні, про результати наукових досліджень у галузі кораблебудування та морської інфраструктури.

Завдання журналу:

  1. Висвітлювати нові наукові результати, що мають істотне значення в різних областях технічних та економічних наук.
  2. Забезпечувати міжнародні та міжрегіональні науково-координуючі функції в грамотному, якісному і своєчасному висвітленні основних результатів наукових робіт авторів журналу.
  3. Формувати постійний стійкий інтерес у наукової і науково-педагогічної громадськості, а також у молодих вчених до журналу, його зростаючу затребуваність в професійних колах спеціалістів технічного та економічного напрямку різних регіонів України, ближнього і далекого зарубіжжя.

 

Авторське право

 

Науково-популярний журнал «Shipbuilding & marine infrastructure» знаходиться у відкритому доступі. Це означає, що електронний варіант журналу можна переглянути у вільному доступі. Відкритий доступ передбачає, що користувачам дозволяється читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати повні тексти статей журналу за посиланням без попереднього дозволу від видавця і автора.

 

Публікаційний внесок

 

Передбачені публікаційні внески від авторів. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком журналу, отриманням DOI для статей, а також поштовою пересилкою журналу авторам.

 

Політика антиплагіату

 

У журналі публікують тільки оригінальні наукові роботи. Подання автором статті до редакції передбачає, що вона не була опублікована раніше і не подавалася на публікацію в інший журнал. Якщо автор використовує в своїх роботах уривки з інших статей, то обов’язково мають бути посилання.

Статті, в яких присутній плагіат, не допускаються до публікації. Якщо після перевірки статті в ній буде виявлено наявність плагіату, автору буде вислано повідомлення про відмову в публікації.

 

Політика скарг

 

При наявності будь-яких скарг претензій, необхідно повідомити про них головному редактору журналу в письмовій формі на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.